Cover Image

Na czym polega polerowanie frontów?

Obróbka frontów meblowych to niesamowicie ważny proces pozwalający meblom zachować jak najwyższą jakość i elegancki wygląd przez wiele lat. Aby zapewnić powierzchniom nieskazitelną gładkość i błysk, w stolarce wykorzystywane są nowoczesne technologie umożliwiające niezwykle efektywną pracę i sprawność całego procesu. Należy do nich m.in. zastosowanie specjalistycznych maszyn polerujących płyty MDF. Na jakiej zasadzie one działają i w jaki sposób przebiega proces polerowania?

Więcej

Cover Image

Do czego używane są szlifierki krawędziowe?

Szlifierki krawędziowe zaliczają się do grupy narzędzi obrabiających, służących do ostatecznego wykańczania utwardzonych powierzchni, kątów i krawędzi, które zostały uprzednio obrobione innymi metodami. Sprawdzają się zarówno w profesjonalnych zakładach przemysłowych, jak i w przydomowych warsztatach. Warto więc wybrać taki sprzęt, który zagwarantuje bezpieczną i wydajną pracę. O czym należy pamiętać przed zakupem?

Więcej

Cover Image

Zastosowanie regałów lakierniczych

W branży stolarskiej, jak w każdej dziedzinie produkcji, w której wykorzystuje się przede wszystkim pracę rąk, znaleźć można różne ciekawe narzędzia i maszyny. Jednym z urządzeń, bez którego nie może obejść się żaden profesjonalny zakład stolarski, jest regał lakierniczy. To element wyposażenia warsztatu, które zdecydowanie ułatwia pracę cieśli, a dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo tworzonego wyposażenia domu. Do czego można wykorzystać regały lakiernicze?

Więcej

Cover Image

Polerka automatyczna do płyt MDF – charakterystyka i zastosowanie

Stolarz to zawód, który cieszy się niesłabnącą renomą. Choć obecnie w wielu marketach budowlanych znaleźć można gotowe kuchnie modułowe, spora liczba osób kupujących bądź remontujących mieszkanie decyduje się na meble kuchenne na wymiar. Wśród szaf nadal wiodą prym funkcjonalne i przestrzenne zabudowy. Zakłady stolarskie mają pełne ręce roboty, dlatego też stale wzbogacają swoje warsztaty o maszyny ułatwiające i przyspieszające pracę. Należą do nich między innymi polerki automatyczne.

Więcej

Cover Image

Witamy na blogu!

Został on stworzony, żeby przybliżyć Państwu naszą działalność.

Więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 | STYL24.PL Krzysztof Majchrzak, Żeglce 224, 38-458 Chorkówka | Wykonał Piotr Rysz