Producent maszyn stolarskich - O firmie

Styl 24 jest młodą, ale dynamicznie rozwijającą się firmą z branży stolarstwa meblowego z siedzibą na Podkarpaciu. Jesteśmy producentem maszyn stolarskich, który zapewnia innowacyjne urządzenia dające gwarancję wydajności oraz funkcjonalności. Nasza wiedza na temat tego typu maszyn wynika z wieloletniego doświadczenia związanego z produkcją mebli.
Założycielem i prezesem firmy jest Krzysztof Majchrzak, który swoją przygodę z branżą meblarską rozpoczynał jako lakiernik frontów meblowych. Szybko jednak zorientował się, że na rynku brakuje odpowiednich urządzeń do polerowania i wykańczania frontów MDF. Postanowił więc wypełnić tę lukę i dostarczyć zakładom stolarskim to, czego potrzebują. W tym celu powstała firma Styl24 – producent szlifierek krawędziowych oraz polerek MDF. Nasze maszyny są konkurencyjne nie tylko za sprawą ceny, ale również wykorzystanej w procesie budowy technologii. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom są niezwykle efektywne, a co za tym idzie pozwalają na usprawnienie procesu polerowania.
Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją innowacyjnych maszyn do obróbki płyt MDF, takich jak automatyczna polerka do płyt MDF i szlifierka krawędziowa do perfekcyjnego wykończenia frontów. Oprócz tego produkujemy wysokiej jakości regały, które są praktycznymi stojakami na fronty poddawane lakierowaniu.
Jako dbający o spełnianie najwyższych standardów jakościowych producent polerek MDF korzystamy z profesjonalnego oprogramowania do projektowania maszyn. Jesteśmy certyfikowanym konstruktorem SolidWorks – jednego z najpopularniejszych programów do projektowania trójwymiarowego.

Proponujemy również usługi dodatkowe, takie jak:

• obróbka skrawaniem,
• cięcie laserem,
• spawanie,


Warto nawiązać z nami współpracę, gdyż jesteśmy producentem maszyn stolarskich najwyższej jakości oraz sprawdzonym partnerem dbającym o każdego kontrahenta.

polerka-mdf
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 | STYL24.PL Krzysztof Majchrzak, Żeglce 224, 38-458 Chorkówka | Wykonał Piotr Rysz